Şirket Tarihçesi
Kocaeli organic Solucan Gübresi ve Zirai Kimyevi Maddeleri .2016 yılında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamaları geliştirmek amacıyla kuruldu. Kocaeli organic , merkez ofisi ve üretim tesisi Kocaeli körfez ilçesi Sipahiler Beldesinde bulunmaktadır. Kocaeli organic tamamen yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.
Amacımız, yürütmekte olduğumuz solucan gübresi üretimini arttırarak tüm Türkiye’ye yayılmasını sağlamak ve ülkemiz topraklarının eski sağlığına kavuşmasına vesile olmaktır. Bilginin ancak paylaştıkça çoğalacağına inanan firmamız, topraklarımızın kurtuluşu için çıkılan bu yolda solucan gübresinin bilinilirliğini ve kalitesini arttırmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Sizlerde solucan gübremizin faydalarını görmek ve solucanların dünyasını keşfetmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Vizyonumuz
Solucan gübresi üretiminde lider firma olmak, Bunun yanında Yeşil Devrim ile ülke topraklarında oluşan kimyasal gübrenin zararlı etkilerini ortadan kaldırarak organik içeriği yüksek topraklar elde edip çiftçilerimizin yüksek kalite ve verimli ürün elde etmelerini sağlamak.
Misyonumuz
Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları titizlik ile yerine getiren; toplam kalite ve sürekli gelişim anlayışını prensip edinerek müşterilerine, çalışanlarına, ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere kaynak ve değer yaratan dinamik bir organizasyon olmak.
Uzmanlıklarımız
Kocaeli organic ,endüstriyel çalışmalarının temelinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerini esas almaktadır.
“Kocaeli organic ,Katı Solucan Gübresi”, “Kocaeli organic ,Sıvı Solucan Gübresi” ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı , ana ürün grubunu oluşturmaktadır. Kocaeli organic uluslararası çalışmaları yakından takip etmeyi ve değişimin bir adım önünde olmayı temel prensip olarak kabul etmektedir. Türkiye’nin en büyük organik solucan gübresi üretim tesisi ve profesyonel ekibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Organik tarım başta olmak üzere birçok tarımsal iş kolunda doğa dostu projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kocaeli organic Ar-Ge’den aldığı gücünü doğal ürün yelpazesini genişletme ve iş ortaklarına yüksek kalitede ürün ve hizmet şeklinde yansıtırken, yakın bir gelecekte Türkiye’nin dünyaya açılan doğal kapısı olacaktır.

close Go to compare table